540
works in istanbul
120
works in europe
2643
cup of coffee

 

İstanbul’un reklamını yapıyoruz, bizi yakından tanımak ister misiniz?

Tabelamodern 20 seneyi aşan çalışma hayatı süresince elde ettiği tecrübe ve bilgiyi siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyuyor.

Çalışmalarına başladığı ilk günden itibaren ; Tabela , cephe kaplama ve iç mekan aydınlatma alanlarında  üretim yapan her biri konusuna hakim uzmanlara sahip firmamız: Tabela, Dış cephe kaplama ,iç ve dış mekan aydınlatmalar, bina aydınlatmaları ( wallwasher ), stand tasarımları ve promosyon hizmetleri vermektedir.

Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen ilk başlangıç anından itibaren kaliteyi, müşteri memnuniyetini,her zaman zoru başarmayı,kendi alanında yapılmayanı yapmayı

kendine ilke haline getirmiş ve çok kısa bir süre içerisinde tabela sektöründe sektörün güçlü isimlerinden biri haline gelmiştir.

Hizmetlerimiz bahsi geçen alanlardaki ürünlerin ortaya çıkarılması, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan ücretsiz keşif hizmeti,

çözüm odaklı 3 boyutlu design çalışmaları ve çalışmaların montaj evrelerini kapsamaktadır.

Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkürü borç bilerek sizinle bugün ve ileri gelecekte çalışmaya devam edeceğiz.

Tabelamodern ekibi